KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13442436
nr 1344 2436
Oidentifierad konstnär, Slagsmål vid båt. 1700-/1800-tal. Signerad Morland 1746. Olja på träpannå, 26x31 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:45:36
28/8 00:29:59